Satysfakcja

Zależy nam na Państwa zadowoleniu
dlatego, do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Staramy się spełnić oczekiwania w każdym szczególe.

Sprzęt

Lubimy inwestować w jakość dlatego wybieramy sprawdzone rozwiązania jeśli chodzi o sprzęt. Swoje usługi wykonujemy na urządzeniach takich jak: Santoemma, Tecnica, Profi czy Numatic.

24 / 7 H

Usługę trzeba wykonać wieczorem lub w nocy? Maja Państwo do dyspozycji tylko niedzielę? Ponieważ takie sytuacje się zdarzają dostosujemy się dla Państwa potrzeb.

Jak wygląda usługa?

Odkurzanie

Prace rozpoczynamy od bardzo dokładnego odkurzenia tapicerki. Dlaczego? Wbrew pozorom jest to najważniejszy krok ponieważ do 80% zabrudzeń to piach, kurz itp. Bez naprawdę dokładnego odkurzenia tapicerki nie można przejść do następnych etapów.

Test koloru

Ważny element pomijany przez amatorów. Nie istnieje jeden środek na każdy rodzaj plam czy tkaniny. Przeprowadzając próbę stabilności koloru w niewidocznym miejscu np. z tyłu kanapy zyskujemy pewność, że dany środek nie zniszczy materiału.

Pre-spray

Po teście nanosimy pre-spray na każdy centymetr tkaniny. Następnie maszynowo i ręcznie wcieramy chemię tak, aby działała jeszcze lepiej. Kluczowe znaczenie ma czas i temperatura roztworu.

odplamianie

To etap w którym, usuwamy plamy dodatkowymi środkami chemicznymi. Zawsze mamy ze sobą pakiet silnych odplamiaczy, które dostosowujemy do konkretnej plamy.

Pranie właściwe

Ostatni etap to użycie ekstraktora i wypłukanie brudu, który został rozpuszczony przez wcześniej naniesiony środek. Podczas tego etapu neutralizujemy także poziom PH pre-sprayu. Płukanie dodatkowym środkiem zapobiega powstawaniu zacieków i brunatnych plam na powierzchni podczas schnięcia.

Cennik

Kanapa / Sofa   

100 – 120 zł

Narożnik standardowy

120 – 150 zł

Narożnik duży/niestandardowy

150 – 200 zł

Komplet 3+2+1

250 – 300 zł

Fotel

30 – 50 zł

Pufa

10 zł

Poduszka tapicerowana

5 – 10 zł zł

Materac 1 os. (1 str.)

40 zł

Materac 1 os. (obie str.)

60 zł

Materac 2 os. (1 str.)

60 zł

Materac 2 os. (obie str.)

80 zł

Dywan sztuczny / krótkie runo

9 zł za m2

 

Dywan wełniany / długie runo (shaggy)

11 zł za m2

 

Wykładzina do 25 m2

8-10 zł za m2

Wykładzina od 25 m2

6-8 zł za m2

Wykładzina od 100 m2

5-6 zł za m2

Często zadawane pytania

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na bieżąco. Jeśli trzeba wykonać jakąś usługę w trybie ekspresowym poruszamy niebo i ziemię, by tak się stało. Zwykle usługę wykonujemy w przeciągu dwóch dni od zamówienia.

Standardowej wielkości kanapa to 1 do 2 godzin. 

Sofa + Fotel + 6 Krzeseł to czas około 3:30 godz.

Czas jaki jest potrzebny, aby wyprać tapicerkę wydłuża się nie ze względu na rozmiar mebla, a jego stopień zabrudzenia i materiał.

Samo odkurzanie nie wystarcza, aby cieszyć się czystością. Każdy dywan i wykładzina powinna zostać dokładnie wyczyszczona przynajmniej raz na dwanaście miesięcy. Dokładne głębokie czyszczenie nie tylko poprawia wygląd i zapach kanapy, dywanu czy wykładziny, ale także wydłuża jego okres użytkowania.

W grę wchodzi tutaj wiele czynników, ale decydujące znaczenie ma temperatura i wilgoć w pomieszczeniu, a także to z jakiego materiału jest mebel. Nie bez znaczenia jest także stopień zanieczyszczenia, gdyż warunkuje to ilość powtórzeń jakie trzeba wykonać, aby pozbyć się uporczywych plam. Czas oczekiwania na całkowite wyschnięcie to od kilku do kilkunastu godzin.

W trakcie prania ekstrakcyjnego używamy różnej chemii w zależności od potrzeb. Trudne do usunięcia plamy wymagają zastosowania silniejszych środków. Jednak w końcowym procesie cała chemia wraz z brudem odsysana jest przez odkurzacz. Dodatkowo dla bezpieczeństwa – w ostatniej fazie – neutralizujemy działanie silnych środków zasadowych specjalnie przeznaczoną do tego zadania chemią. Po zakończeniu prania nie ma mowy o zagrożeniu dla zdrowia.